cosmos

Durum: 21 - 0 - 0 - 0 - 26.10.2018 14:20

Puan: 94 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Admin.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

izmir adnan menderes havalimanı transfer hizmeti


izmir merkezli havalimanı transfer sitesi. vip ulaşım ve şöförlü araç kiralama hizmetleriyle izmir ve çevre illerinde özel transfer deneyimini yaşayabilir ya da ekonomik transfer ile havalimanından çeşmeye, kuşadasına vb. bölgelere 189 tl 'den gidebileceğiniz harika bir firmadır.

şöförlü özel araç kiralama ve gelin arabası kiralama gibi hizmetleride bulunan harika bir web sitesi. dışarıdan 1000 tl kiralayabileceğiniz mercedesi burada özel şöförle düğün arabası olarak 700 tl gibi bir rakama halledebilirsiniz. ya da passat gibi aracı 400-500 tl kiralamak yerine özel şöförüyle beraber 600 tl gibi rakamlara kiralayabilirsiniz.

araç seçenekleri arasında renault clio, symbol, dacia logan, fiat linea, egea, volkswagen polo, golf, passat, crafter, mercedes gla, vito, sprinter gibi araçlar bulunuyor. tüm araçlarla özel şöförlü araba ve minibüs kiralama ya da transfer hizmeti sunuyorlar.

transfer arıyorsanız ; http://www.havalimanitransfers.com

revaçta olan meslekler

dünya'da 50 bini aşkın türkiye'de 1000'i aşkın meslek var. aslında revaçta olan meslek yoktur. tabiki de ölen meslek grupları vardır. fakat anlatmak istediğim şu. mesleğiniz her ne olursa olsun, mesleğinizi seviyorsanız yapın, daha iyi yapmaya çalışın. işinizde iyi olduktan sonra her iş bence revaçtadır. illede revaçta bir meslek arıyorsanız türkiye'de olmayan 49 bin meslekten sevebileceğiniz birini seçebilirsiniz.

google ücretsiz internet balonu

google'ın ücretsiz internet sunmayı planladığı project loon projesi hayata geçti. internet erişimi hiç olmayan 4 milyar insana interneti erişimi sağlamak için yaptığı projedir.

aprilrentacar.com

izmir'de araç kiralama firması. yurtiçi ve yurtdışı çalışmaktadır, çalışanları gayet güler yüzlü ve istekleriniz doğrultusunda çözüm üretme kabiliyetine sahiptirler. (bkz:http://www.aprilrentacar.com/) genelde ülkelerine tatile gelen gurbetçi kardeşlerimize araç kiralama hizmeti verseler de uzun dönem kiralama seçenekleride mevcuttur.

türkiye'de 11 milyon tl'lik bitcoin gaspı

11 milyon tl değerinde 450 bitcoini olan istanbullu iş adamının tüm bitcoinlerini silah zoruyla gasp edip üstüne bir de dövmüşler. hayır da adamın 450 bitcoini olduğunu nereden biliyorsunuz.
  • /
  • 5
  • /
  • 5

spotting scope


  • /
  • 5

dahisözlük

dahi sözlük insanların başlıklar altında bilgi, fikir, deneyim, duygu ve düşüncelerini paylaşabilecekleri bir sosyal platformdur. kurulma nedenimiz insanları gerçek bilgiye doyurmaktır. yaratılışımızdan beri en iyi bilgi kaynağı insanlarlar olmuştur. deneyerek, öğrenerek, tecrübe ederek öğrendiğiniz şeyleri dahisözlük'te paylaşarak en iyi yazarların arasına katılın!

Toplam entry sayısı: 21

spotting scope

ne teleskop ne de dürbündür. ikisinin arasında kalan tek gözlü bir dürbün çeşiti diyebiliriz. genelde avlanma, kuş ve hayvan gözleminde kullanılır. 20-60x60 civarı rakamlarla ifade edilmektedir. çarpı işaretinin solundaki rakamlar zoom özelliğinden bahsetmektedir. yakınlaştırma uzaklaştırma özelliğine sahip bu spotting scope dürbünleri herhangi bir şeyi 1000 metreden,16 metreye kadar yakınlaştırabilir. en çok 80x e kadar yakınlaştırabilen spotting scope dürbünü bulunabilir. bundan daha fazla yakınlaştırma için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. spotting scope dürbün çeşitlerinin bir avantajıda tripot yani dürbün ayağının bulunmasıdır. bu sayede sallanmayı engeller ve daha güzel görüntüler alınır.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.