cosmos

Durum: 21 - 0 - 0 - 0 - 26.10.2018 14:20

Puan: 94 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Admin.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

ankara'da ulaşımın 24 saat olması

büyükşehir belediye başkanı mustafa tuna ankara'da 17.11.2017 cuma gününden itibaren ulaşımın 24 saate çıkarılacağını açıklamıştır.

abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz

tersten alfabe zyvüutşsrpöonmlkjiıhğgfedçcba

kredi kartı

paran varsa kullabileceğin paran yoksa kullanmayacağın meret. paran yokken kullanırsan günü gelince ödeyemezsen sizi fazlasıyla yorabilir. taksitli alışverişlerde kullanımı güzeldir.

icgiyimz.com

çok güzel iç çamaşırlarının satıldığı eticaret sitesi.https://www.icgiyimz.com/ kredi kartı ve havale dışında kapıda ödeme olmasıda güven veriyor.

bir kaç ürün satın aldım 2 günde ürünler elime ulaştı. fantazi iç giyim ürünleri ve seksi kostümlerinde satılması cabası. bundan sonra iç giyimle ilgili aklıma ne gelirse içgiyimz den satın alırım. bu zamana kadar eminönünden satın alırdım fakat fiyatları aynı hiç uğraşmaya gerek yok internetten satın alırım en iyisi ayağıma gelmesi.

ilk türk internet siteleri

bildiğim en eski türk internet sitelerinden mynet 1994-12-19 regli daha eskileri var mı hatırlamıyorum.
  • /
  • 5

dahisözlük

dahi sözlük insanların başlıklar altında bilgi, fikir, deneyim, duygu ve düşüncelerini paylaşabilecekleri bir sosyal platformdur. kurulma nedenimiz insanları gerçek bilgiye doyurmaktır. yaratılışımızdan beri en iyi bilgi kaynağı insanlarlar olmuştur. deneyerek, öğrenerek, tecrübe ederek öğrendiğiniz şeyleri dahisözlük'te paylaşarak en iyi yazarların arasına katılın!

Toplam entry sayısı: 21

spotting scope

ne teleskop ne de dürbündür. ikisinin arasında kalan tek gözlü bir dürbün çeşiti diyebiliriz. genelde avlanma, kuş ve hayvan gözleminde kullanılır. 20-60x60 civarı rakamlarla ifade edilmektedir. çarpı işaretinin solundaki rakamlar zoom özelliğinden bahsetmektedir. yakınlaştırma uzaklaştırma özelliğine sahip bu spotting scope dürbünleri herhangi bir şeyi 1000 metreden,16 metreye kadar yakınlaştırabilir. en çok 80x e kadar yakınlaştırabilen spotting scope dürbünü bulunabilir. bundan daha fazla yakınlaştırma için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. spotting scope dürbün çeşitlerinin bir avantajıda tripot yani dürbün ayağının bulunmasıdır. bu sayede sallanmayı engeller ve daha güzel görüntüler alınır.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.