dahiadam

Durum: 20 - 0 - 0 - 0 - 05.02.2018 21:07

Puan: 80 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

36. chp olağan kurultayı

chp'ye oy vermemek için sahip olduğum sebeplerin başını çeken sebep olmuştur. ak partiden tiksinen ve mhp/hdp'nin aynı bokun laciverti olduğunu düşünen benim tek oyumu alma ihtimali olan partiyken chp, iyi parti'ye bile oy veririm chp'ye oy vermem dediğim parti olmuştur kılıçdaroğlu yüzünden. chp artık muhalefet olarak para kazanan bir markadan ibarettir bu hıyar yüzünden.

uncharted 4 bir hırsızın sonu

güzel bir playstation oyunudur, günde 1-2 saat oynayarak yaklaşık 1 ayda bitirebilirsiniz. oyunda büyük bir hazine aramak için dünyayı dolaşıyorsunuz. bol çatışmalı, şifre çözmeli bir oyun. oyunun görselleri çok iyi.

yatırım tavsiyesi değildir

allandıra ballandıra para şöyle kazanılıyor böyle fırlıyor deyip altına düşülen not yatırım tavsiyesi değildir. ne anlatıyorsun ozaman yatırım tavsiyesi değilse. coin, borsa, ya da diğer ani para değişkenliğine sahip yatırımlara önce küçük küçük başlayın, işi kavradığınızda rakamları büyültebilirsiniz. yok sa para kazanayım derken büyük paralarınızdan olabilirsiniz.

iota

4-5-6 aralıkta ciddi çıkışlar yakalayan dijital para birimi. bugün cıktığı yere geri çakıldı. yabancı bitfinex gibi borsalarda hayvan gibi yüklenip hayvan gibi satanlar yüzünden bu denli oynaklık yaşamakta. 1-2 dakika içersinde 100 milyon tl alınıp, satıldığından 1000 dolarınız bir an da 1500 dolar bir an da 800 dolar olabilir.

ekşi sözlük

kendi deyimiyle kutsal bilgi kaynağı olan sözlük 15 şubat 1999 yılında kurulmuş ve aylık getirisi 200-500 bin tl arasıdır. ilk girilen entry pena ssg nickli kullanıcı tarafından yazılmış ve ssg ekşi sözlüğe bugüne kadar 49,377 adet entry girmiştir.
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 20

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.