dahicaylak

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 10.01.2018 00:51

Puan: 36 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 2

uzak kalınması gereken insan tipleri

özgüven eksikliği olan ve bu açığını toplum içerisinde başka insanlar üzerinden kapatmaya çalışan eziklerden uzak durun. ya da onları başkasının üzerinden nemalanmaya çalıştıkları an itin götüne bir kez sokup çıkarın. bir daha cesaret edemezler.

gaza getiren şarkılar

the last of us

muhtemelen 2.side çıkacak olan mükemmel bir playstation 4 oyunu.

oyun amcasından kötü bir telefon alan küçük kızla başlıyor. dünyaya zombi hastalığının yayılmaya başlamasının ilk günüdür. evden kaçış başlar ve hertarafı takırdayanlar sarmıştır, kaçış planı işe yaramaz kızı yolda bir asker tarafından telsizden gelen emirle öldürülür ve oyun 20 sene sonrasına geçiş yapar.

oyunda askeri bölgeler, ateş böcekleri ve takırdayanlarlar olarak 3 ayrı grup oluşmuştur. oyunda ısırılan ve dönüşmeyen bir genç kızla uzun bir yolculuk yapılıyor.

en iyi playstation 4 oyunları

doğa sigorta

kaza sonrası müşterileriyle ilgilenmeyen firma. her aradığınızda bekleyenler arasında 20 küsür sıra bekletiyorlar ve ulaşınca durumun aciliyetini bildireceğim paranız yatacak deniyor.

fakat kaza olalı neredeyse 2 ay oldu, tam 30 günde exper raporu geldi bunu 13 gün inceliyorlarmış sonraki hafta para yatıyormuş falan filan. hala ne gelen var ne giden. 2 ay araba tamirde çöp gibi duruyor. sigorta yaptırırken seçeceğiniz şirket çok önemli.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.