rakibalik

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 07.02.2018 00:50

Puan: 24 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 2

lezzetli tost yapımı

önce sucuk ve kaşarları ince ince ama hertarafını kaplayacak kadar kesmeliyiz. sonrasında ekmeği tost makinasının izi çıkana kadar ısıtıyoruz. ısınan ekmeğin bir tarafına varsa ev yapımı acı biber salçası sürüyoruz. diğer tarafına doğradığımız sucukları güzelce dizip tost makinesini sucukların çıplak yüzeyine basıyoruz böyle yağı ekmeğin etrafına dağılana kadar.

daha sonra sucukların yağı tost makinesinin kapağını açınca akmasın diye peçeteyle siliyoruz. sonra kaşarları üzerine yerleştirip ekmeği kapatıyoruz. varsa salatalık turşusu ince dilimler halinde içine eklenebilir. son olarak iyice içindeki kaşar eriyene kadar tost makinesine yükleniyoruz. yanında ev yapımı yoğurttan yapılmış ayranla mükemmel oluyor.

makatından 144 bin euro çıkan işadamı

adamın biyerlerinden 144 bin euro çıkarması ayrı bir olay, türkiye'ye döviz sokup altın alarak ülkesine götürmek istemesi ve engellenip paraya el konulması ayrı bir olay.
http://www.hurriyet.com.tr/isadaminin-makatindan-144-bin-euro-cikti-40732740

smirnoff gold

tarçın aromalı likör, içindeki altın parçaçıkları tarçınmış. (bkz:kandırıldık galiba)
diğer markaların altın parçacıkları dibe vursa da smirnoff gold'un aylarca hiç kıpraşmadan yukarda durabilir. alkol oranı 37,5 kahve yanında iyi gider ve tadı genel olarak seviliyor.

survivor 2018 all star

yine acunun demesiyle her sene olduğu gibi gelmiş geçmiş en zorlu survivor olacaktır. turabi 3.ye katılacakmış maşallah, kadroda şuanlık turabi çamkıran, cumali akgül, sema aydemir, merve aydın ve nagihan karadere var.

facebook

mark zuckerberg'un sahibi olduğu sosyal ağ. türkiye'de popülerliği son bir kaç yıla göre azalmaktadır.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.